Posadzki dekoracyjne i kreatywne

 

profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard01.jpg

Firma PROFOS, korzystając z wyselekcjonowanych komponentów najwyższej jakości, oferuje staranne wykonawstwo posadzek dekoracyjnych i estetycznych. Są to powierzchnie o zindywidualizowanych właściwościach kolorystycznych; wykończone na sposób błyszczący, półmatowy lub matowy; w zależności od upodobań Klienta, nasze posadzki mogą dać efekt niejednolity, indywidualny i/lub stonowany, wkomponowany w założenia architektoniczne.

Wykończenia dekoracyjne wykonywane przez firmę PROFOS znajdują zastosowanie wewnątrz na powierzchniach betonowych np.: w centrach handlowych i wystawienniczych, sklepach, budynkach użyteczności publicznej itp.

Dodatkowe informacje na temat zalet estetycznych betonów polerowanych znajdą Państwo w części Posadzki, w zakładce Beton polerowany.

profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard02.jpg profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard03.jpg profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard04.jpg profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard05.jpg
profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard06.jpg profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard07.jpg profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard32.jpg profos-pl_wykonczenia-dekoracyjne_clipboard33.jpg
Jesteś w: Intro / Posadzki / Specjalistyczne / Dekoracyjne
Made by eximius.pl, 2010